Мутаи ЦМТБ1-63 3П МЦБ минијатурни прекидач
Детаљи о производу
Минијатурни прекидач CMTB1-63 може заштитити уређај од кратког споја и преоптерећења, а такође се може користити за ретко пребацивање и конверзију система напајања. Минијатурни прекидач је напредне структуре, поузданих перформанси, високе прекидне моћи, елегантног изгледа итд. Кућиште и делови су израђени од материјала који пружају отпорност на ударце и јака својства отпорности на пламен.
| Назив производа | Минијатурни прекидач MCB |
| Број модела | ЦМТБ1-63 3П |
| Стандардно | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Називна струја In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Пољаци | 3P |
| Називни напон Ue (V) | 400/415V |
| Називна фреквенција | АЦ 50/60Hz |
| Називна моћ кратког споја Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Називни импулсни издржљиви напон Uimp | 4000V |
| Температура околине | -20℃~+40℃ |
| Тип тренутног ослобађања | ЦД |
| Боја | Бела + црвена |
| Услуга | ОЕМ и ОДМ |
Крива
Пољаци
Предност
1. Са малом и компактном величином, лако се инсталира
2. Карактеристика кратке струје, преоптерећења, високе прекидне моћи
3. могу да пруже поуздану заштиту од електричних кварова и тестирани су да испуњавају међународне безбедносне стандарде.
Примена
Производи MCB се широко користе у грађевинарству, стамбеним објектима, индустријским применама, преносу електричне енергије.
Други
Паковање
4 комада по унутрашњој кутији, 60 комада по спољашњој кутији.
Димензије по спољној кутији: 41*21,5*41,5 цм
Главна пијаца
Тржиште Блиског истока, Африке, Југоисточне Азије, Јужне Америке, Русије.
Зашто изабрати нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













