Мутаи ЦМТБ1-63 2П 10А 16А 20А 25А 32А Мцб минијатурни осигурач
Детаљи о производу
Минијатурни прекидач CMTB1-63 нуди заштиту од кратких спојева и преоптерећења, а може се користити и за ретка пребацивања и конверзије електроенергетског система. Минијатурни прекидач има напредни структурни дизајн, поуздане перформансе, високу прекидну моћ и елегантан изглед. Његово кућиште и делови су направљени од материјала са јаком отпорношћу на ударце и својствима успоравања пламена.
Автоматични осигурач је дизајниран да испуњава стандарде IEC/EN60898-1 и може се користити у системима наизменичне фреквенције од 50/60Hz са напоном од 230V/240V/400V/415V. Има максималну номиналну струју од 63A и погодан је за примене које захтевају струје ниже од ове границе.
| Назив производа | MCB |
| Број модела | ЦМТБ1-63 2П |
| Стандардно | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Називна струја In (A) | 1А-63А |
| Пољаци | 2P |
| Називни напон Ue (V) | 400/415V |
| Називна фреквенција | АЦ 50/60Hz |
| Називна моћ кратког споја Icn | 3000А/4500А |
| Називни импулсни издржљиви напон Uimp | 4000V |
| Температура околине | -20℃~+40℃ |
| Тип тренутног ослобађања | C |
| Боја | Бела |
| Услуга | ОЕМ и ОДМ |
Крива
Пољаци
Предност
1. Заштита кола од струје кратког споја
2. Заштита кола од струје преоптерећења
3. Леп дизајн и једноставан за инсталацију
Примена
Минијатурни прекидачи MCB су професионални и широко се користе у зградама, стамбеним објектима, индустријским применама, преносу електричне енергије.
Други
Паковање
6 комада по унутрашњој кутији, 120 комада по спољашњој кутији.
Димензије по спољној кутији: 41*21,5*41,5 цм
Главна пијаца
Наша главна тржишта су у регионима као што су Блиски исток, Африка, Југоисточна Азија, Јужна Америка, Русија итд.
Зашто изабрати нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













