CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB минијатурни прекидач
Детаљи о производу
Минијатурни прекидач CMTB1-63 има функцију заштите од кратког споја и преоптерећења, такође се може користити за повремени пренос и конверзију напајања. Минијатурни прекидач има карактеристике напредне структуре, поузданих перформанси, високе прекидне моћи, елегантног изгледа итд. Кућиште и делови су направљени од материјала отпорног на ударце и јаке отпорности на пламен.
| Назив производа | MCB |
| Број модела | ЦМТБ1-63 1П |
| Стандардно | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Називна струја In (A) | 1-63А |
| Пољаци | 1P |
| Називни напон Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Називна фреквенција | АЦ 50/60Hz |
| Називна моћ кратког споја Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Називни импулсни издржљиви напон Uimp | 4000V |
| Температура околине | -20℃~+40℃ |
| Тип тренутног ослобађања | C тип или D тип |
| Боја | Бела |
| Услуга | ОЕМ и ОДМ |
Крива
Пољаци
Предност
1. Заштита кола од струје кратког споја
2. Заштита кола од струје преоптерећења
3. Леп дизајн и једноставан за инсталацију
Примена
Минијатурни прекидачи MCB се широко користе у зградама, стамбеним објектима, индустријским применама, преносу електричне енергије итд.
Други
Паковање
12 комада по унутрашњој кутији, 240 комада по спољашњој кутији.
Димензије по спољној кутији: 41*21,5*41,5 цм
Главна пијаца
Блиски исток, Африка, Југоисточна Азија, Јужна Америка, тржиште Русије... итд.
Зашто изабрати нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













