MUTAI CMTB1LE-63 4P прекидач са диференцијалном струјом RCBO
Детаљи о производу
Аутоматски осигурач са диференцијалном струјом CMTB1LE-63 може заштитити људе и струју од струјног удара, кратког споја и преоптерећења. RCBO се углавном користи у комерцијалним и стамбеним зградама,
У складу је са стандардом IEC61009-1.
| Назив производа | Аутоматски осигурач са преосталом струјом |
| Број модела | ЦМТБ1ЛЕ-63 4П |
| Стандардно | ИЕЦ61009-1 |
| Називна струја In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Пољаци | 4P |
| Називни напон Ue (V) | 400V |
| Називна фреквенција | АЦ 50/60Hz |
| Називна моћ кратког споја Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Називни импулсни издржљиви напон Uimp | 4000V |
| Температура околине | -20℃~+40℃ |
| Тип тренутног ослобађања | Ц или Д |
| Називна преостала радна струја In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Крива
Димензије обриса и уградње (мм)
Предност
1. Заштита од струје кратког споја и струје преоптерећења
2. Заштита од струјних удара: Заштитни прекидач са преосталом струјом детектује и прекида електричне кварове изазване цурењем струје у земљу, спречавајући струјне ударе и струјни удар.
3. Брзо време одзива: Ови прекидачи су дизајнирани да се брзо активирају, често у делићу секунде, када се открије електрични квар.
Пољаци
Примена
Минијатурни прекидачи MCB су професионални и широко се користе у зградама, стамбеним објектима, индустријским применама, преносу електричне енергије.
Други
Паковање
1 ком по унутрашњој кутији, 20 ком по спољашњој кутији.
Димензије по спољној кутији: 41*21,5*41,5 цм
Главна пијаца
Мутаи Електрик посебно се фокусира на опслуживање тржишта на Блиском истоку, у Африци, Југоисточној Азији, Јужној Америци и Русији... итд.
Зашто изабрати нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












