CMTB1-63DC 4P DC соларни MCB минијатурни прекидач
Детаљи о производу
Минијатурни осигурач за једносмерну струју CMTB1-63 може заштитити електричне уређаје и другу опрему за оптерећење од преоптерећења и кратког споја, и заштитити безбедност кола. Већина једносмерних осигурача користи системе једносмерне струје као што су нова енергија, соларни фотонапонски системи итд. Напонски услови једносмерних осигурача су генерално од 12V до 1000V, а номинална струја може достићи и 63A.
| Стандардно | ИЕЦ/ЕН 60947-2 |
| Називна струја In (A) | 1А - 63А |
| Пољаци | 4P |
| Називни напон Ue (V) | 1000V |
| Називна фреквенција | 50/60Hz |
| Називна моћ кратког споја Icn | 6000А |
| Температура околине | -20℃~+70℃ |
| Тип криве | Ц |
| Степен загађења | 3 |
| Надморска висина | ≤ 2000 м |
| Максимални капацитет ожичења | 25 м² |
| Инсталација | ДИН шина од 35 мм |
| Тип долазне линије | Врх |
Предност
1. Заштита кола од струје кратког споја
2. Заштита кола од струје преоптерећења
3. Висока прекидна моћ
4. Леп дизајн и једноставан за инсталацију
Пољаци
Примена
Минијатурни прекидачи једносмерне струје (DC MCB) се широко користе у неким системима једносмерне струје као што су нова енергија, соларни фотонапонски системи итд.
Други
Паковање
3 ком по унутрашњој кутији, 60 ком по спољашњој кутији.
Димензије по спољној кутији: 41*21,5*41,5 цм
Питања и одговори
Са сертификатима система менаџмента ISO 9001, ISO14001, производи су квалификовани међународним сертификатима CCC, CE, CB.
Главна пијаца
МУТАИ Електрик се фокусира на тржиште Блиског истока, Африке, Југоисточне Азије, Јужне Америке и Русије.
Зашто изабрати нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








